Зустріч ректора КУП НАН України Бошицького Ю.Л. з Головою Рівненської облдержадміністрації Берташем В.М.

6 Жовтня, 2011

5 жовтня 2011 р., напередодні державного свята Дня юристів України, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Ладиславович Бошицький зустрівся з Головою Рівненської обласної адміністрації Василем Михайловичем Берташем.
     Під час зустрічі професор Бошицький Ю.Л. від імені Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої асоціації юристів Валерія Олександровича Євдокимова та з нагоди державного свята привітав Василя Михайловича з Днем юриста та вручив Почесну відзнаку Союзу юристів України за активну підтримку та сприяння програми реалізації регіональної політики розвитку вищої юридичної освіти та науки на Рівненщині.
    На зустрічі були присутні Заступник Голови Рівненської облдержадміністрації О.В.Губанов, керуючий справами обласної ради м. Рівного М.І.Яцюк, начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації І.В.Вєтров, Директор Інституту Європейських досліджень НАН України Кудряченко А.І., проректор з наукової роботи КУП НАНУ Чернецька О.В.

Під час зустрічі ректор університету Бошицький Ю.Л. подякув Берташа В.М. за підтримку та сприяння розвитку Рівненського інституту Київського університету права НАН України, акцентував увагу на сучасних тенденціях розвитку університетської системи освіти та наближенням її до європейських стандартів. Зокрема було наголошено, що усвідомлюючи необхідність розвитку вищої юридичної освіти до загальноєвропейських стандартів, Київський університет права НАН України основною метою підготовки майбутніх фахівців у сфері права визначає, не тільки формування фахових знавців у сфері юриспруденції, скільки підготовку соціально адаптованого, високодуховного та освіченого на цінностях та здобутках освіти та науки правника, який зможе бути мобільним як на внутрішньому, так і на європейському ринку праці.

Зі свого боку Берташ В.М. щиро подякував за високу нагороду, а також передав вітання з професійним святом Євдокимову В.О. та окреслив можливі напрямки подальшої співпраці.