Зустріч ректора КУП НАН України із заступником керівника Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти С.М. Бондарчуком

17 Жовтня, 2017
     Ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій Ладиславович Бошицький провів робочу зустріч з заступником керівника Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергієм Миколайовичем Бондарчуком.
     Варто зазначити, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти — один з органів управління у сфері вищої освіти, а також є постійно діючим колегіальним органом, уповноваженим на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти.
     В ході зустрічі сторони мали нагоду обговорити сучасні вимоги, які висуваються перед вищими навчальними закладами України, а саме: розвиток інформаційних систем з метою підвищення ефективності управління освітнім процесом; забезпечення публічності інформації про діяльність університету; посилення кадрового потенціалу університету; підвищення якості контингенту здобувачів вищої освіти.
     Ключовою метою зустрічі було обговорення забезпечення якості вищої освіти, спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та інших наукових заходів, в тому числі, міжнародних.
     Зустріч пройшла у діловій та дружній  обстановці, сторони обмінялися ідеями та домовилися про подальші зустрічі.

bond1s.jpg

Прес-центр КУП НАНУ