Зустріч ректора КУП НАН України зі студентами першого курсу

7 Листопада, 2011

03 листопада 2011 року відбулася традиційна зустріч першокурсників Київського університету права НАН України в меморіальній аудиторії імені В.М. Корецького з ректором, професором, Заслуженим юристом України Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.
      У зверненні до першокурсників Юрій Ладиславович підкреслив, що КУП НАН України – це єдиний навчальний заклад у системі Національної академії наук України, яку з 1962 року очолює Академік Борис Євгенович Патон, в якому відбувається поєднання освіти і науки. А для цього в університеті є всі можливості.
      Київський університет права НАН України – це заклад який виховує гармонійну особистість, дбає про належні умови для того, щоб кожен студент спромігся знайти простір для розвитку своїх можливостей та здібностей, зміг повною мірою проявити свою індивідуальність, самоствердити себе як майбутнього фахівця, – такою була зазначена позиція ректора.
    А для цього необхідно постійно мати вчасно інформацію щодо конкретних справ. Наш навчальний заклад має найсучасніший сайт (новини, події, навчально-виховна робота, висвітлена відвідування занять, розклад, т.д.). Складно уявити навчання в університеті без нашого сайту.

Оскільки саме в період студентського життя відбувається становлення молодої людини, необхідно, щоб головною метою виховної роботи в університеті було сприяння розвитку інтелектуальних та творчих здібностей кожного студента, виховувати серед студентської молоді почуття патріотизму до своєї Батьківщини, міста, університету, поваги до національних традицій, відповідальності та вимогливості до себе, до своїх вчинків.
       Юрій Ладиславович дав відповідні доручення присутній на зустрічі Галині Левківській, проректорові з гуманітарної освіти та виховної роботи про посилення роботи інституту кураторів навчальних груп зі студентами щодо профілактичної, інформаційної роботи в боротьбі з палінням і наголосив на елементи діючої програми «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім». Він зазначив, що необхідно проаналізувати результати поточної успішності та відвідування занять студентами першого курсу.
      Педагогіка партнерства зі студентами діє в стінах вишу постійно, а тому зустрічі «До ректора на чай» дають можливість у невимушеній атмосфері за філіжанкою чаю із активом студентів знаходити шляхи вирішення нагальних питань і розробляти реалізацію нових креативних проектів та активізувати роботу діючих програм: «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» тощо.

КУП НАН України – це ВНЗ, де пріоритетом у навчальному процесі є досконале вивчення чотирьох іноземних мов. Поряд з ґрунтовними знаннями української мови наші студенти мають можливість вивчати англійську, німецьку, французьку та італійську мови не тільки в межах навчального процесу, а й факультативно (безкоштовно).
     Новелою навчального року 2011-2012 для магістрів є спільна магістерська програма з Варненським вільним університетом ім.. Чорноризця Храбра (Болгарія). Важливим є те, що реалізація цієї програми відбулася за підтримки Посольства Болгарії в Україні. Студенти КУП НАНУ спеціальностей «Правознавство» та «Міжнародне право» мають унікальну можливість за результатами навчання отримати два дипломи: КУП НАНУ та ВВУ (Болгарія). Випускники цієї програми будуть мати преференції при працевлаштуванні в Україні, Болгарії, ЄС.
     ВВУ – це єдиний болгарський університет, що має спеціальний знак якості та визнання в галузі освіти на території Європейського Союзу – ECTS Label и DS Label, а диплом цього університету э добре відомим та визнаним у ЄС.