Зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з Президентом Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременем

2 Червня, 2014

2 червня 2014 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з Президентом Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременем.
    Під час зустрічі було обговорено  проект договору про співпрацю між даними установами. Мова йшла про реалізацію спільних науково-дослідних і навчально-методичних проектів, включаючи підготовку й публікацію наукових, методичних і навчальних праць; розроблення спільних наукових проектів, підручників, навчальних і методичних посібників тощо, спільна участь у формуванні навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів і програм для вищих навчальних закладів у контексті реалізації основних положень Болонського процесу; проведення виїзних засідань Академії, науково-методичних форумів і конференцій на базі Університету; створення та використання спільної науково-технічної бази; дослідження, розроблення і прогнозування новітніх освітніх технологій у вищій освіті; сприяння  участі в  програмах і проектах ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і фондів.

Зустріч проходила у дружній
атмосфері. На завершення ректор, професор Ю.Л. Бошицький запросив Василя
Григоровича відвідати Київський університет права НАН України у зручний
час для ознайомлення з діяльністю університету.