Зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з Тимчасовим повіреним у справах України в Грузії Г.Назаровим

8 Жовтня, 2015

1 жовтня 2015 року на запрошення адміністрації Посольства України в Грузії  відбулась зустріч ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького з Тимчасовим повіреним у справах України в Грузії Георгієм  Назаровим.
     На зустрічі також був присутній Перший секретар Посольства Дмитро  Третьяков.
Метою зустрічі було  обговорення широкого кола питань двосторонньої українсько-грузинської співпраці в освітній та науковій сферах.
     Ректор університету поінформував українських дипломатів про основні здобутки КУП НАН України на ниві дво- та багатостороннього співробітництва з ВНЗ Грузії за останні роки.
     Були обговорені шляхи інтенсифікації та змістовного наповнення зв’язків між «вишами» двох країн, а також можливості залучення Української амбасади в Грузії до реалізації спільних наукових та освітніх проектів.

Окрема увага співрозмовників була приділена намірам КУП НАН України залучати студентів ВНЗ Грузії до спільної магістерської програми КУП НАН України та Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія).
     На завершення зустрічі Юрій Ладиславович запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ