Зустріч ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіка Куба в Україні Ернесто Сенті Даріас

19 Лютого, 2013

19 лютого 2013 року у Київському університеті права НАН України перебувала офіційна делегація Республіки Куба на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Куба в Україні Ернесто Сенті Даріас.
     Також до складу кубинської делегації увійшли: Радник Посла Еміліо Певіда Пупо, Міністр-Радник Маргарита Вальє Каміно, завідувач відділу по роботі з країнами Європи Генерального департаменту міжнародних відносин ЦК Компартії Республіки Куба Ноел Каррільо; віце-президент Асоціації дружби «Україна-Куба» Василь Терещук.

Участь у зустрічі з української сторони взяли ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький; Омбудсмен України (1998-2012), професор КУП НАНУ Ніна Карпачова; проректор з наукової роботи Олена Чернецька; завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Іванна Єдгарова.

Під час зустрічі сторони обговорили такі напрямки співробітництва як академічний обмін студентів і викладачів, стажування українських і кубинських студентів, спільні освітні програми та організація наукових заходів.
     На завершення зустрічі обидві сторони висловили впевненість у реалізації найближчим часом практичних кроків співпраці, у тому числі, підписання меморандуму про співробітництво.