Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з аташе по безпеці при Посольстві США в Києві Ронні Катіпоном

17 Грудня, 2009

Відбулась дружня зустріч аташе по безпеці при Посольстві США в Києві Ронні Катіпона і ректора Київського університету права професор Ю. Л. Бошицького. На зустрічі також були присутні керівник та старший спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та грантів і керівник зі зв’язків з громадскістю КУП НАН України. Під час зустрічі були висвітлені питання майбутньої співпраці між університетом та посольством США. Ректор запропонував закордонному гостю друкувати статті у наукових виданнях нашого університету, а саме: у газеті «Калейдоскоп університетських подій», «Часопис Київського університету права» та інші. Ронні Катіпон, в свою чергу, подарував бібліотеці університету рідкісні видання.