Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Президентом Національної академії наук Грузії Г. Квеситадзе

8 Жовтня, 2015

Перебуваючи з робочим візитом у Грузії, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький зустрівся з Президентом  Національної академії наук  Грузії  Георгієм Квеситадзе.
     Предметом зустрічі було обговорення питань  співпраці між Київським університетом права НАН України та Національною академією наук Грузії, під час розмови було акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення  міжнародних науково-практичних конференцій.
     Юрій Бошицький проінформував Георгія Квеситадзе про нові  інноваційні форми  навчально-виховного процесу КУПу, про наукову діяльність професорсько-викладацького складу тощо.

Наприкінці зустрічі ректор запросив  пана  Квеситадзе  відвідати Київський університет права НАН України у зручний дня нього час для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою вишу.

Прес-центр КУП НАНУ