Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Президентом Національної академії наук України Б. Патоном

18 Вересня, 2018

14 вересня 2018 р. відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького та хорошого друга і партнера університету, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні, доктора Ерно Кешкеня з Президентом Національної академії наук України, академіком Борисом Патоном.

paton2.jpg

Однією з головних особливостей Київського університету права НАН України є поєднання освітнього процесу з науково-дослідною роботою, міжнародне співробітництво, активна участь у міжнародних і національних програмах, якість професорсько-викладацького складу, новітні методичні розробки та програми, індивідуальний підхід до студентів.
    Також, слід зазначити, що нещодавно в університеті був відкритий Центр угорської культури та права, де студенти будуть навчатись угорській мові, а також, ведеться активна робота, щодо залучення до навчання та участі в програмі міжнародної академічної мобільності іноземних студентів, в тому числі з Угорщини.
    Тож, основною метою зустрічі були переговори, щодо отримання приміщення для створення студентського гуртожитку для розміщення іноземних студентів та викладачів в рамках програми двостороннього обміну між іноземними вузами-партнерами.
    Зустріч проходила у хорошій, дружній атмосфері, професор Бошицький ознайомив Бориса Євгеновича Патона з новими університетськими виданнями підготовленими фахівцями вузу та презентував 10 томів малих енциклопедій з різних галузей права.

paton3.jpg

Наприкінці зустрічі було зроблено пам’ятне фото на згадку у стінах інституту електрозварювання ім. Є.О Патона.

paton1.jpg

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ