Зустріч ректора КУП НАНУ з активом художньої самодіяльності універсистету

4 Березня, 2010

Для підтримки всебічного розвитку молоді Київського університету права НАН України та підтримки її талантів у вересні 2009 року був створений Культурно-розважальний центр.

В центрі діє багато творчих студій, зокрема: студія спортивно-бального танцю «KUL Dance», студія східного танцю «Вуаль», вокальна студія та вокально-інструментальний ансамбль.

Ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький завжди підтримує молодь і традиційно щокварталу проводить зустрічі з талановитими та активними студентами університету.

3 березня 2010 р. відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького з художніми колективами та талановитою молоддю університету. Під час якої обговорювались питання організації діяльності та творчого розвитку художньої самодіяльності університету.

Ректор запевнив, що найактивніші студенти, які будуть брати участь у загальноуніверситетських заходах та представляти вуз за межами університету, будуть постійно заохочуватись з боку адміністрації та ректора КУП НАН України.