Зустріч ректора КУП НАНУ з міським головою м. Рівне

17 Квітня, 2013

Студенти та колектив Рівненського інституту Київського університету права НАН України вкотре впевнилися в тому, що ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, розуміючи важливість партнерських угод робить все для того, щоб поліпшити  навчально – виховний процес у вузі відповідно до європейських та світових стандартів.
   Одним із основних векторів розвитку Київського  університету права та його структурних підрозділів є  діяльність,  спрямована на забезпечення  інтеграції вузу в міжнародну університетську спільноту. Для формування професійної юридичної компетентності студентів ректор Бошицький Ю. Л. постійно запрошує провідних іноземних юристів – практиків та теоретиків, які так чи інакше впливають на законотворення у своїх країнах та мають досвід наукової діяльності.
Нещодавно  у Рівненський інститут Київського університету права завітала делегація зі Словаччини у складі Президента Міжнародного комітету по боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та корупцією генерал – майора Йозефа Затка та бізнесмена  з м. Підголіска (Словаччина) Еммі Міхакової.

Після екскурсії по інституту ректор разом з гостями відвідали  мерію. Ю.Л. Бошицький ознайомив міського голову В.Є.Хомка зі своїм проектом щодо благоустрою території, прилеглої до будівлі Рівненського інституту. Зокрема, розглядалося питання облаштування автомобільної стоянки для  транспортних засобів викладачів та студентів вузу, розміщення в рекреаційній зоні гідропарку скульптурних зображень видатних юристів, тощо. В.Є. Хомко підкреслив, що Рівненська міська рада,  готова підтримати ініціативну діяльність ректора КУП НАНУ щодо перетворення Рівненського інституту в осередок юридичної освіти краю. Адже саме під його керівництвом навчальний заклад отримав друге дихання — повністю відремонтований сучасний навчальний корпус, впроваджені нові методики навчання та високий рівень якості освіти студентів.
   В свою чергу, гість університету Йозеф Затко обговорив з мером питання інвестицій та висловив сподівання, що спільними зусиллями адміністрації вузу, місцевої влади та закордонних партнерів університет і  надалі забезпечуватиме підготовку висококваліфікованих спеціалістів не лише області та України, але й інших провідних держав світу. Наостанок закордонні гості запросили В.Є.Хомка відвідати Словаччину та домовились про співпрацю щодо розвитку Рівненського інституту КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ