Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні

8 Квітня, 2016

На початку тижня на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні, пана Ерно Кешкеня відбулася офіційна зустріч  з ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким.
     На зустріч, за сприяння професора Ю. Бошицького  також був запрошений  Почесний ректор КУП НАН України, Директор Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академік Юрій Шемшученко, та зі сторони посольства, Третій секретар та Аташе з питань освіти Естер Немет.
     Під час переговорів Ю. Бошицький звернув увагу на те, що основними напрямками розвитку університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Тож, враховуючи вищезазначене, предметом обговорення під час зустрічі були питання співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Угорщини.

Сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти та розвитку юридичної науки в умовах трансформації правових систем держав світу, а також обговорили стан українсько-угорських відносин у зазначеній сфері, а також обговорили біль детально умови співпраці між Київським університетом права НАН України, Інститутом держави і права ім. В.М.  Корецького НАНУ та Посольством Угорщини у Україні.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.

Прес-центр КУП НАНУ