Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні

2 Червня, 2014

Нещодавно, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Держави  Ізраїль в Україні, пана Реувена Дін Еля, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький  відвідав  святкові заходи з нагоди  66 річниці незалежності Держави Ізраїль.
     Користуючись нагодою Ю.Л. Бошицький привітав пана Посла з цією особливою у календарі святковою датою Держави Ізраїлю та побажав, щоб і надалі завдяки толерантності, мудрості та працьовитості  народу Ізраїлю країна продовжувала впевнено рухатися вперед та процвітала.

Під час заходу, ректор, професор Ю.Л. Бошицький мав нагоду плідно поспілкуватись  не тільки з  Надзвичайним  та Повноважним Послом Держави  Ізраїль в Україні, паном Реувеном Дін  Елем, директором  Ізраїльського культурного центру при Посольстві Держави Ізраїль в Україні, другим секретарем Посольства пані Гітою Відер, але і з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, паном Гройсманом В.Б.. Слід зауважити, що ця зустріч була не першою, оскільки у Київського університету права НАН України є підписаний меморандум про співпрацю з Вінницькою міською радою, який був підписаний з паном Гройсманом В.Б., ще тоді, коли він перебував на посаді Мера Вінниці.

Захід проходив у теплій та доброзичливій обстановці.