Зустріч ректора КУП НАНУ з першим Президентом незалежної України Л.М. Кравчуком

29 Грудня, 2012

26 грудня відбулася зустріч ректора Київського університету права, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького  з першим Президентом незалежної України Леонідом Макаровичем Кравчуком. На зустрічі був також присутній Президент Інституту правової політики, Міністр юстиції України 2007-2010 рр., доктор юридичних наук, Почесний доктор Київського університету права Микола Васильович Оніщук та професор Регенбурзького університету Райнер Арнольд, якому напередодні за заслуги перед Київським університетом права в урочистій атмосфері було присвоєне звання Почесного доктора Київського університету права НАН України.
     Метою зустрічі  з Л.М. Кравчуком, який є Головою Конституційної Асамблеї, було обговорення питань співробітництва з провідними європейськими фахівцями з конституційної права щодо внесення змін до Конституції України. Пан Р. Арнольд вже вдруге очолює кафедру імені Жака Моне, фінансування якої здійснюється з бюджету Євросоюзу і яка займається питаннями європейського права, конституційного права та  гармонізації конституційного права країн Східної та Південно-Східної Європи з європейським правом.

В ході конструктивної зустрічі німецький гість поділився своїм досвідом вивчення розвитку конституціоналізму та запропонував свою допомогу у наданні кваліфікованих консультацій щодо процедури та методики внесення змін до української Конституції.
     На пропозицію ректора КУП НАНУ проф. Ю.Л. Бошицького була досягнута домовленість щодо проведення в стінах університету міжнародної конференції, присвяченої питанням гармонізації конституційного права України з європейським конституційним правом. Голова Конституційної Асамблеї Л.М. Кравчук підтримав проведення такої конференції.
     На завершення зустрічі ректор Київського університету права НАН України поздоровив першого Президента України з Новим роком, подарував цьогорічні наукові видання університету та запросив  відвідати університет навесні наступного року.

Ця зустріч є ще одним кроком на шляху зміцнення іміджу Київського університету права НАН України як сучасного європейського вузу з широкими міжнародними зв’язками, що відповідає філософії розвитку університету, яку сповідує і постійно та успішно втілює у життя ректор університету Ю.Л. Бошицький.