Зустріч ректора КУП НАНУ з представниками Федерації регбі України

12 Січня, 2010

12.01.2010 р. У Комітеті з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України ректор КУП НАН України Ю.Бошицький зустрівся з Головою Комітету з фізичного виховання та спорту, Членом Виконкому НОК України – В. Гамовим,  Генеральним секретарем, Заслуженим працівником фізичної культури – В. Гаврилко. Також на зустрічі були присутні Віце-президент Київської міської федерації регбі України, Головний тренер збірної України з регбі -7 – О. Позняков та Президент Київської міської федерації регбі України – Є. Клюзько.

Метою зустрічі було обговорення затвердження положення про Асоціацію студентського регбі. Були обговорені питання пов’язані з підготовкою до Чемпіонату світу з регбі, у змаганнях якого будуть брати участь представники команди КУП НАН України «Ангели права» та інших спортивних змаганнях.

На завершенні зустрічі ректор університету Ю.Бошицький запросив представників федерації регбі України до КУП НАН України з метою знайомства з командою університету та ходом тренування.