Зустріч ректора КУП НАНУ з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Філаретом

30 Липня, 2015

30 липня 2015 року відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Ладиславовича Бошицького з  Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшим  Патріархом Київським  і всієї Руси – України Філаретом.

Зустріч передбачала обговорення широкого кола питань співпраці між Київським університетом права НАН України, Київським Патріархатом та Київською  православною богословською академією. Зокрема, ішлося про  здійснення спільних наукових досліджень у гуманітарно-правовій сфері, можливість залучення наукового потенціалу університету до організації  заходів, що можуть сприяти покращенню духовного стану українського суспільства.
     Зважаючи на це, Ю. Л. Бошицький взяв патріарше благословення на відкриття у Рівненському інституті Київського університету права каплички на честь  видатного церковного та культурного діяча, палкого захисника православної віри святителя Петра Могили,  у церемонії освячення та відкриття якої Патріарх пообіцяв особисто взяти участь.

На зустрічі, окрім ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л. Бошицького та  Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого  Патріарха Київського  і всієї Руси-України Філарета були присутні: Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, доктор богословських наук, професор; протоієрей Олександр Трофимлюк, перший проректор Київської православної богословської академії, голова Видавничого управління УПЦ Київського Патріархату, заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти, доктор богословських наук, професор  та проректор з адміністративної та господарської роботи Володимир Бойко.
     Зі словами щирої подяки за спілкування, напутнє слово і Боже благословення наприкінці зустрічі до Святійшого Патріарха звернувся ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький та запросив Його Високопреосвященство у зручний для нього час відвідати храм науки та освіти, ознайомитись з матеріально-технічною базою університету та помолитися за мир в Україні в університетській капличці на честь Преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян.

Прес-центр КУП НАНУ