Зустріч ректора КУП НАНУ з Віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців України

19 Травня, 2015

На днях відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л. Бошицького з Віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців України, Генералом-лейтенантом Служби безпеки України, В.В. Крутовим.
     На зустрічі, окрім ректора, професора Ю.Л. Бошицького були присутні гості університету, а саме: професор Грузинського технічного університету, Академік Академії педагогічних наук Грузії  Г.  Чачанідзе, професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі І. Дідманідзе та професор з Великобританії Стівен Нельсон.

Український союз промисловців і підприємців – найбільше в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу. В складі УСПП – 28 регіональних відділень, 73 філії та 22 представництва, 34 комісії з різних питань. Серед партнерів Союзу – більше 100 громадських організації, у тому числі Союз хіміків; асоціації міжнародних автомобільних перевізників, «Меблідеревпром», «Укроліяпром», «Укрлегпром», «Виноградарі та винороби України»; Ліга нафтопромисловців; Українська аграрна конфедерація; організація «Міжнародна антитерористична єдність» тощо.

Під час зустрічі, обговорювались можливі напрямки співпраці між Київським університетом права НАН України, університетами Грузії, Великобританії та Українським союзом промисловців і підприємців України.
     По завершенню переговорів, Юрій Ладиславович запросив Василя Васильовича до Київського університету права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально – технічною базою вишу.

Прес-центр КУП НАНУ