Зустріч ректора Київського університету права НАН України із радником ректора Національного авіаційного університету С.П. Мосовим

13 Жовтня, 2017

11 жовтня 2017 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з радником ректора Національного авіаційного університету Сергієм Мосовим

Під час візиту Сергія Мосова до нашого вузу, ректор Юрій Бошицький мав можливість окреслити основні напрямки діяльності КУП НАНУ та зазначив, що подальша співпраця стане важливим кроком на шляху розвитку спільної діяльності між Київським університетом права НАН України та Національним авіаційним університетом.

Сторони обговорювали питання щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів; розширення міжнародних зв’язків; реалізацію спільних освітніх проектів та науково-дослідних програм; забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями у сфері юриспруденції; можливості подання заявок на зарубіжні грантові програми з метою розширення міжнародних відносин.

Ректор Юрій Бошицький окремо наголосив  на проведенні спільного Міжнародного семінару Київського університету права НАН України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності, що відбудеться   27-29 листопада 2017 року у Женеві (Швейцарія).

Спільно з Київським університетом права НАН України у семінарі братимуть участь представники факультету права Тель Авівського Університету, Академічного коледжу ОНО, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.

mosov1s.jpg

Прес-центр КУП НАНУ