Зустріч ректора Київського університету права НАН України із студентами

1 Листопада, 2017
   01 листопада 2017 року в конференц залі КУП НАН України відбулась зустріч ректора Ю. Л. Бошицького із студентами з приводу поїздки на спільний міжнародний семінар Київського університету права НАН України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності на тему: ”Актуальні питання права інтелектуальної власності”, що проходитиме 27-29 листопада 2017 року у Женеві (Швейцарія).
За результатами співбесіди був визначений склад делегації Київського університету права НАН України, що візьме участь у міжнародному семінарі в Женеві:
1.    Бокучава Маріамі (студентка IV курсу, група ПБ-41);
2.    Головань Єлизавета (студентка IV курсу, група ПБ-41);
3.    Пономаренко Яна (студентка IV курсу, група ПБ-41);
4.    Ербелідзе Інна (студентка IV курсу, група ПБ-41);
5.    Третьяков Богдан (студент IV курсу, група ПБ-41);
6.    Маленко Дар’я (студентка ІІ курсу, група МП-21).

В ході зустрічі студенти представили ректору свої дослідження у галузі інтелектуальної власності та обговорили основні організаційні питання.

gr1s.jpg

gr2s.jpg

Варто зазначити, що у роботі міжнародного семінару спільно з Київським університетом права НАН України братимуть участь представники факультету права Тель Авівського Університету, Академічного коледжу ОНО, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.
    Зустріч пройшла в дружній атмосфері, студенти продовжують роботу по написанню наукових робіт.