Зустріч ректора університету і представників КУП НАНУ з Д.Табачником

26 Листопада, 2009

26 листопада відбулась зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького та представників університету з доктором історичних наук, професором, академіком Академії правових наук України, відомим українським політологом, істориком, правознавцем, членом Опікунської ради університету Д.Табачником.

Ю. Бошицький привітав від
Київського університету права НАН України  Д. Табачника з Днем народження та побажав подальшої плідної співпраці.
     Під час подальшого спілкування між ректором Ю. Бошицьким та Д. Табачником були досягнуті домовленості щодо роботи Опікунської ради Київського університету права.

Ю. Бошицький запросив Д.Табачника відвідати університет з презентацією його нової книги «Мир без Украины», в рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді
». Нагадуємо, що перша зустріч і презентація книги Д.Табачника «Історія Української дипломатії: нариси історії» відбулась у березні 2009 року в  Київському університеті права НАН України.