Зустріч ректора Ю. Бошицького з представниками студентського самоврядування Рівненського інституту КУП НАНУ

14 Лютого, 2013

14 лютого 2013 року відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України проф. Ю.Бошицького зі студентським активом Рівненського інституту КУП НАНУ у ході якої він наголосив, що студентське самоврядування − невід’ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Участь молоді у студентському самоврядуванні передусім сприяє розвитку активності останніх.
     Представники студентської ради говорили про розвиток спорту в Рівненському інституті КУП НАНУ, організацію благодійних заходів для Рівненського будинку дитини, нагородження переможців конкурсу «Студент року − 2013» під час проведення обласного конкурсу краси, інтелекту та грації «Міс Феміда – 2013», проведення майстер-класів успішних юристів краю, тощо.

Ректор Ю. Бошицький пообіцяв підтримати будь-які корисні починання молоді. Зустріч додала студентам оптимізму та віри у власні сили і вселила надію, що такі розмови стануть традиційними.