Зустріч ректора з молодіжним активом Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Ужгороді

4 Лютого, 2016

Нещодавно, перебуваючи з робочим візитом у місті Ужгороді, з метою належної організації роботи структурного підрозділу Київського університету права НАН України – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи ректор Юрій Бошицький  провів нараду з молодіжним активом та  представниками громадських об’єднань Закарпаття.

Координатор Центру Іван Полюжин у мультимедійному форматі представив поетапно концепцію функціонування установи та виокремив перспективні напрями для співробітництва.
     Пріоритетними питаннями які обговорення на зустрічі були:
1) спільна участь у відкритих грантових проектах з метою реалізації як завдань Центру, так цілей кожної з організацій;
2) зосередження уваги в рамках спільної діяльності на найбільш значущих проектах задля досягнення якнайбільших результатів у науковій, молодіжній, екологічній, соціальній тощо сферах;
3) розроблення та виготовлення інформаційних матеріалів про впровадження Міжнародного центр правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ в Ужгороді та поширення їх через доступні ресурси партнерських об’єднань.

Результатом зустрічі стане план заходів як дієва програма втілення  обговорених ідей та задумів.

Прес-центр КУП НАНУ