Зустріч ректора з представниками Головного управління розвідки Міністерства оборони України

18 Вересня, 2014

18 вересня 2014 року відбулася зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора Ю.Л. Бошицького з начальником медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, полковником Б.А. Плішем, начальником групи медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, підполковником О.І. Карпенком .

Під час зустрічі ректору Ю.Л. Бошицькому було вручено “Лист Вдячності” від керівництва Головного управління розвідки Міністерства оборони України та нагороджено пам’ятною відзнакою “Євген Березняк” за активну підтримку та допомогу у справі захисту національних інтересів України. Пам’ятну відзнаку “Євген Березняк” також було вручено Голові Ради трудового колективу КУП НАНУ І.М.  Бокочу.

Представники Головного управління розвідки Міністерства оборони України висловлюють щиру вдячність колективу Київського університету права та особисто ректору Бошицькому Юрію Ладиславовичу за надання необхідних медичних засобів для потреб мобілізованих військослужбовців у зону АТО.

Голова Ради трудового колективу
І.М.Бокоч