Зустріч ректора з учасницями конкурсу «Міс Університет – 2010»

28 Березня, 2010

14 квітня 2010 року в Київському університеті права НАН України відбудеться найочікуваніший конкурс вишуканості, гармонії, інтелекту та краси «Міс університет – 2010» в рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді».

Даний проект було започатковано три роки назад під патронатом ректора КУП НАН України, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л. Проект створено для студентів правознавців та всіх, хто прагне до розвитку, творчої самореалізації. Проект надає можливість реалізувати студентству КУП НАН України не тільки свої інтелектуальні здібності, а й розкрити творчий потенціал.

На святі краси, вишуканого смаку та гарного настрою за титул найгарнішої студентки 2010 року будуть змагатися 10 конкурсанток КУП НАН України: Буравкова Анастасія, Воронцова Ганна, Гурська Марина, Дерев’янкіна Євгенія, Ігнатенко Любава, Коваль Олена, Мельниченко Валентина, Микитюк Людмила, Міселюк Аліса, Огризко Катерина.
      Вже традиційно напередодні конкурсу 25 березня 2010 року ректор КУП НАН України Бошицький Ю.Л. зустрівся з учасницями конкурсу. В спілкуванні з дівчатами ректор запевнив, що для кожної конкурсанти підготовлена окрема номінація та багато цінних подарунків від університету та від спонсорів конкурсу. Побажав кожній учасниці творчого натхнення, весняного настрою та перемоги.