Зустріч ректора зі студентами Гіресунського університету, м. Гіресун (Турція)

10 Листопада, 2014

Перебуваючи з офіційним візитом у Турції  та підписавши меморандум про співпрацю з Гіресунським університетом, ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Бошицький мав нагоду поспілкуватись зі студентами вище зазначеного університету.

Зустріч з молоддю пройшла у теплій та дружелюбній обстановці, студенти розповіли про своє студентське життя та навчання у Гіресунському університеті та виявили бажання відвідати м. Київ та поспілкуватись з українськими студентами, на що, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Бошицький  з задоволенням запросив у канікулярний період  турецьких студентів відвідати наш університет, ознайомитись з матеріально – технічною базою та обмінятись досвідом з нашими студентами.