Зустріч словацької делегації на чолі з ректором КУП НАНУ з Президентом Рівненської торгово–промислової палати

17 Квітня, 2013

Одним із основних векторів розвитку Київського університету права та його структурних підрозділів є міжнародна діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу в міжнародну університетську спільноту. З огляду на це, ректор КУП НАН України, професор Бошицький Юрій Ладиславович для формування професійної юридичної компетентності студентів постійно розширює географію провідних юристів – практиків та теоретиків, що так чи інакше впливають на законотворення у своїх країнах або мають досвід наукової діяльності та готові представити результати своєї роботи студентам нашого університету.

Продовжуючи традиції, що склалися у КУП НАНУ, 5 – 6 квітня 2013 року на запрошення Ю.Л.Бошицького у Рівненський інститут Київського університету права завітала делегація з республіки Словаччина у складі Президента Міжнародного комітету по боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та корупцією генерал – майора Йозефа Затка та бізнесмена  з м. Підголіска (Словаччина) Еммі Міхакової.
   Крім ознайомчої екскурсії по Рівненському інституту гості взяли участь у проведенні V – го Міжвузівського конкурсу краси «Міс Феміда-2013», що проходив у рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в руках талановитої молоді».
   Того ж дня гості університету мали нагоду зустрітись із Президентом Рівненської торгово–промислової палати М.Я. Ярощуком, який підкреслив іноземним гостям позитивні зміни, що відбулися за останній час в стінах Рівненського інституту. Він наголосив, що оновлена будівля вузу дозволяє ефективно використовувати його матеріально-технічну базу для потреб регіону.
   Студенти та колектив Рівненського інституту Київського університету права НАН України вкотре впевнилися в тому, що ректор Ю.Л.Бошицький, розуміючи важливість партнерських угод робить все для того, щоб поліпшити  навчально – виховний процес у вузі відповідно до європейських та світових стандартів.

Прес-центр КУП НАНУ