Зустріч студентів Київського університету права НАН України з представниками Національної поліції України

8 Квітня, 2016

Надзвичайна цікава зустріч відбулась у стінах бібліотеки імені Герцена, під час якої студенти Київського університету права НАН України та представники Національної поліції Святошинського району – лейтенант Ольга Кот, лейтенант Сергій Печкар та старший сержант Микола Чубар обговорили важливі питання роботи сучасної української поліції, зокрема, підрозділів патрульної поліції, успіхи та недоліки в роботі нових поліцейських, питання взаємодії поліції та громадськості.

Організатором заходу стала бібліотека ім. Герцена Святошинського району м. Києва (завідувач бібліотеки Л.Г.Ричек), а модераторами заходу виступили співробітники бібліотеки Олексій Доричевський та Аліна Скорик, які підготували цікаві рольові ігри. Були відтворені різні ситуації з досвіду роботи поліцейських, в яких  із задоволенням взяли участь студенти. Після розігрування  студентами ситуацій правопорушень вони обговорювали разом із поліцейськими питання законності вимог поліцейських в певній ситуації, варіанти поведінки правопорушників та поліції.  Театралізована рольова гра дозволила майбутнім юристам  на конкретних прикладах ознайомитись із складнощами роботи поліцейського, подумати над шляхами покращення цієї роботи.

По завершенню кожної ситуації театрали-юристи ділились своїми відчуттями, труднощами, особливо це стосувалось ролі поліцейського, а справжні патрульні коментували, як варто чинити в подібних випадках, як вони вирішували це на власній практиці. Студенти не змусили себе чекати з запитаннями юридичного характеру, на які надала відповіді заступник командира 8-ї роти 1-го батальйону, лейтенант Ольга Кот.
     На завершення –  спільні фото і анкетування, що проходили студенти для проекту «Моя нова поліція», обмін подарунками  та спогади про цікаву зустріч.