Зустріч студентського активу з ректором КУП НАН України

20 Січня, 2012

18 січня 2012 року відбулася зустріч керівного складу студентського парламенту з ректором КУП НАН України Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.
     Невимушена затишна атмосфера за філіжанкою чаю спонукала до відвертої розмови. Головною метою зібрання було визначено обговорення майбутнього розвитку діяльності студентського парламенту на  ІІ семестр 2012 навчальний рік.
     Ректор презентував присутнім новий проект «Перлини класичної музики для правознавців», що супроводжується випуском серії компакт-дисків «Шістнадцять шедеврів світової класичної музики від Київського університету права».
     Під час традиційної зустрічі «Чай у ректора» Малюк Олександр, президент студентського парламенту, представив ректорові координаторів креативних університетських проектів. Юрій Ладиславович висловив конструктивні зауваження щодо подальшої діяльності за обраними напрямками, що буде обов’язково враховане студентством. Голови кожного з комітетів студентського парламенту проінформували про роботу відповідних підрозділів за четвертий квартал 2011 року та окреслили плани роботи на майбутнє.

Під час зустрічі представники студентства внесли на розгляд ректору низку пропозицій, що безпосередньо стосуються студентства. На порядок денний було винесене питання про надання ректорських стипендій кращим студентам, які активно проявляють себе у науковій, культурній та громадській роботі. Така ініціатива була підтримана Юрієм Ладиславовичем.
     Діалог, який відбувся між ректором КУП НАН України та студентським активом, свідчить про плідну партнерську співпрацю та взаєморозуміння, що є елементом успіху у вирішені важливих питань для студентства.

Інформацію підготувала голова комітету інформації
студентського парламенту КУП НАН України
Кулик Олена