Зустріч студентського парламенту КУП НАН України зі студентською радою Миколаївської політехніки

8 Лютого, 2012

Відбулася зустріч 03 лютого 2012 року у стінах Миколаївського політехнічного інституту представників студентського самоврядування КУП НАН України та у стінах Миколаївського політехнічного інституту з метою підписання Меморандуму про співпрацю між двома вищими навчальними закладами України.
    “МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ” є базовим інститутом навчально-науково-виробничого комплексу  «МИКОЛАЇВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА». Разом з тим, Миколаївська політехніка включає в себе Миколаївський політехнічний коледж, який знаходиться в одному приміщенні з інститутом. Студенти коледжу та студенти інституту спільно проводять різного роду масово-культурні заходи, свята тощо, тісно співпрацюють між собою.
    Геннадій Борисович Вільський, ректор, Заслужений працівник АР Крим гостинно привітав студентів КУП НАНУ у стінах Миколаївської політехніки.

До складу делегації від КУП НАН України ввійшли: Галина Петрівна Левківська – проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи, Берлінова Тетяна – помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи, Плавинська Марта – перший заступник президента студентського парламенту КУП НАНУ, Плавинська Марта – перший заступник президента студентського парламенту КУП НАНУ, Осядла Марія – радник ректора зі студентських питань на громадських засадах, а також члени студентського парламенту – Кухаренко Ольга, Шипіш Галина, Запорожченко Аліна та  Піменов Олег, який виконував функції фотокореспондента.
    Зустріч відбувалась у рамках програми відвідування Миколаївського політехнічного інституту студентами КУП НАНУ, яка була розроблена адміністрацією навчального закладу разом зі студентством.
    У першій половині робочого дня студенти КУП НАН України мали змогу ознайомитися з чарівним містом Миколаєвом, зокрема побували у спортивному клубі «Досконалість», музеї суднобудування заводу імені 61-го Комунара,  де працівником музею Володимиром Дмитровичем була проведена надзвичайно цікава та змістовна екскурсія, після якої студентам було презентовано альбом «Корабелы. Николаевский завод имени 61-го Коммунара». Після відвідування музею, ми оглянули корабль-крейсер «Україна», а також у рамках автобусної екскурсії по місту Миколаєву побачили найкращий зоопарк в Україні, пам’ятники основоположників заводів м. Миколаєва, видатних діячів міста, яхт-клуб, шаховий клуб, альтанку для закоханих тощо.

На офіційній зустрічі представників студентського самоврядування обох вишів було підписано Меморандум про співпрацю між студентським парламентом КУП НАНУ та студентською радою Миколаївської політехніки. Студенти підготували інформаційні презентації, обмінялися контактами та цінними подарунками. На кінець зустрічі студенти Миколаївської політехніки підготували сюрприз для гостей – величезний та смачний торт із назвами університетів та побажаннями плідної співпраці та спільного розвитку на синьо-жовтому символічному фоні. Студенти ознайомилися з документальним відеофільмом про легендарного кораблебудівельника Анатолія Борисовича Ганькевича до 100-річчя з дня його народження.
    Дуже вразила студентів КУП НАН України екскурсія до надсучасного навігаційного тренажерного центру ДП «Дельта-лоцман», яке створено з метою вдосконалення умов забезпечення безпеки судноплавства. Студенти побували на імітованому борті корабля, мали змогу «керувати» судном тощо.
    Представники студентського парламенту КУП НАН України щиро вдячні адміністрації Миколаївської політехніки, студентам, обслуговуючому персоналу за неймовірно теплий та щирий прийом. Покладаємо надію на те, що співпраця між двома вишами не обмежиться підписанням формальних документів, а буде реалізована у спільній діяльності студентства вишів. Бажаємо успіхів, натхнення та досягнення поставлених цілей!
    Церемонія підписання Меморандуму була висвітлена на 35 каналі  кабельного телебачення м. Миколаїв.
    На традиційній зустрічі «Чай з ректором» студентський актив університету мав змогу обговорити питання підписання Меморандумів про співпрацю з вищими навчальними закладами України.

Студенти КУП НАНУ щиро вдячні ректорові, професорові, Заслуженому юристу України Юрію Ладиславовичу Бошицькому за надану можливість реалізації пропозицій студентів про співпрацю із вишами України.
    Висловлюємо щиру вдячність ректорові Миколаївського політехнічного інституту, Заслуженому працівнику АР Крим Геннадію Борисовичу Вільському  за гостинний прийом та особисте опікування делегації КУП НАНУ.

Інформацію підготувала Плавинська Марта,
перший заступник президента студентського