Зустріч студентського парламенту з ректором КУП НАНУ

11 Жовтня, 2017
     11 жовтня 2017 року відбулася зустріч студентського активу з ректором, професором Київського університету права НАН України Юрієм Бошицьким. На зустрічі були присутні радник ректора Національного авіаційного університету – Сергій Мосов, отець Афанасій, як представник Київської Духовної академії. На зустрічі піднімалися питання співпраці з Національним авіаційним університетом, участь у конференціях, організація міжуніверситетських конкурсів краси, тощо. Також одним з основних питань було, що на території університету знаходиться капличка імені Нестора Літописця, проте студенти не використовують дану можливість, тому було вирішено, що двічі на місяць в стінах університету права будуть проводитись бесіди з правничих тем разом з духовенством. Також одним з приємних питань було те, що ректор до Дня юриста надав можливість студентському парламенту користуватися кімнатою, яка буде обладнана всім необхідним для студентства та МФУ, де всі студенти будуть мати змогу друкувати свої матеріали безкоштовно.

stpr_s.jpg

Прес-центр КУП НАНУ