Зустріч студентського самоврядування м. Києва з членами Постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики

27 Листопада, 2013

21 листопада у Київраді відбулася зустріч-дискусія представників студентського самоврядування м. Києва з членами Постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики на тему: «Участь столичного студентства у формуванні інноваційних засад гуманітарної політики м. Києва».
     У заході прийняли участь студенти Київського університету права НАН України Кортукова Тамара (студентка IV курсу, факультету міжнародних відносин) та Тарасюк Алла (студентка IV курсу, юридичного факультету).
     Протягом дискусії учасники обговорювали питання охорони здоров’я студентів столиці, роль органів студентського самоврядування у патріотичному вихованні молоді, забезпечення молоді житлом, інтелектуальний потенціал молодих науковців столиці, розвитку громадянської свідомості молоді,  – волонтерський рух в столиці у сфері захисту безпритульних тварин, проблеми забезпечення київської молоді першим робочим місцем.

Підбиваючи підсумки зустрічі,  Алла Шлапак подякувала учасникам заходу за змістовну та корисну дискусію.
     «Я твердо переконана в тому, що молодь – наше сьогодення, а не майбутнє. Нам треба працювати сьогодні і зараз, – наголосила Алла Шлапак. – Знайте, що ваші крила я підтримую, але летіть».
     На цій позитивній ноті студентам було вручено Подяки від Постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики.