Зустріч з керівництвом НАН України очами студентів КУП НАНУ

9 Жовтня, 2023

6 жовтня у Київському університеті права НАН України відбулося розширене засідання Вченої Ради, присвячене Дню юриста, на яке завітали представники Національної академії наук України: президент НАНУ академік Анатолій Загородній, академіки В’ячеслав Богданов і Сергій Пирожков. Окрім викладацького складу захід також відвідали члени студентського парламенту університету, старости, здобувачі 1, 2 і 3 навчальних рівнів у форматах офлайн та онлайн.

Студентство Київського університету права НАН України висловлює подяку адміністрації нашого вишу за запрошення на цей захід. Знаючи, що університет є частиною Національної академії наук, ба більше – єдиним вищим навчальним закладом, для здобувачів є надзвичайно важливою нагода поспілкуватися з президією Академії: почути їхні погляди та судження з приводу перспектив розвитку юридичної освіти та викликів, із якими щоденно зіштовхується наукова спільнота через війну.

Здобувачів приємно вразила можливість особисто поспілкуватися з президією Національної академії наук у рамках сесії відповідей на питання в кінці урочистого заходу – жодне питання, що підняли студенти, не лишилося замовчаним. Особливо активними тут виявилися здобувачі 1 курсу бакалаврату та випускники аспірантури: не дивно, що саме ці дві категорії здобувачів мали найбільше питань, що їх турбують – одні лише починають свій шлях у вивченні юриспруденції, а другі зіштовхуються з науковим занепокоєнням та труднощами, гідними для винесення на публічне обговорення.

Студенти КУП НАНУ єдині у своєму переконанні, що поєднання життя університету та діяльності Академії наук є важливим кроком для вдосконалення освітнього потенціалу вишу. Отож, сподіваємося на плідну співпрацю та дякуємо за підтримку, що виражає НАН України загалом та її президент Анатолій Глібович Загородній зокрема.

Прес-Центр КУП НАНУ