Звіт про товариську зустріч футбольної команди Київського Університету Права з командою Європейського Університету

27 Листопада, 2009

Ось і відбулася перша, але така очікувана, товариська зустріч футбольної команди Київського Університету Права. Це зустріч з Європейським Університетом. Основний склад збірної нашого університету виграв 5:2, відзначилися:двічі Саюк Сашко, Ігнатюк Михайло та один гол на свій рахунок записав Петренко Олег.

В другому таймі гри тренер збірної дав можливість зіграти і другому складу команди. Молоді, але вже талановиті і достатньо амбітні гравці нашого університету, хоч Куделя Євгеній продовжив гольову феєрію нашою команди, доклали багато зусиль, але на жаль брак досвіду не дозволив зберегти переможний рахунок – програли 3:6. Як і вболівальники, так і звичайні глядачі прагнули наступного матчу між командами. І така зустріч відбудеться 27.11.09 на спортивному майданчику Київського університету права.

Можна сказати, що в нас команда відбулась!!!