Національна академія наук України Київський університет права

Міжнародні грантові проєкти

Програма Темпус (Tempus – Trans-European Mobility Programme for University Studies) – це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами країн-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Темпус надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснюється на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок.

Програма Темпус фінансує міжуніверситетську співпрацю в сфері розробки та вдосконалення навчальних програм, управління університетами, взаємодії науковців та громадянського суспільства, партнерство освіти і бізнесу, а також структурні реформи в сфері вищої освіти.

До 2009 року програма Темпус координувалася Директоратами Європейської Комісії з питань освіти та культури, розширення і зовнішньої допомоги. Починаючи з другого конкурсу четвертого етапу програми Темпус, цю функцію здійснює Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, яке має мандат від Європейської Комісії на управління та координацію проєктів програми.

Сайт темпус в Україні

Нова програма Erasmus+ має на меті підтримку в сферах освіти, навчання, молоді та спорту.

Що ця програма підтримує?

Erasmus+ надає гранти на широкий спектр заходів у сферах освіти, навчання, молоді та спорту. Програма надає можливість студентам, слухачам, персоналу та волонтерам провести час за кордоном, щоб підвищити свою кваліфікацію та працевлаштуватись.

Вона підтримує організації, які працюють у міжнародному партнерстві та обмінюються інноваційними практиками в галузі освіти, навчання та молоді. Нова акція “Спорт” підтримує низові проекти та вирішить транскордонні проблеми, такі як боротьба з договірними матчами, допінгом, насильством та расизмом.
Щорічний конкурс пропозицій охоплює такі напрямки програми Erasmus+:

  • KA1 – мобільність молоді та молодіжних працівників: молодіжні обміни, волонтерські проекти та професійний розвиток молодіжних працівників;
  • KA2 – проекти співпраці (стратегічні партнерства): співпраця між організаціями у сфері інновацій та обміну успішними практиками;
  • KA3 – підтримка реформ (діалог молоді): зустрічі між молодими людьми та тими, хто приймають рішення у сфері молодіжної політики;
  • Діяльність Жана Моне;
  • Спорт.

Детальніша інформація у посібнику програми Erasmus+

Український сайт Ерасмус+

Ми унікальним чином поєднуємо глибокий досвід Великобританії в мистецтві та культурі, освіті та англійській мові, нашу глобальну присутність і відносини в понад 100 країнах, наш неперевершений доступ до молодих людей і впливових людей і наш творчий блиск.

Ми працюємо безпосередньо з окремими людьми, щоб допомогти їм отримати навички, впевненість і зв’язки, щоб змінити своє життя та створити кращий світ у партнерстві з Великобританією. Ми підтримуємо їх у створенні мереж і дослідженні творчих ідей, у вивченні англійської мови, здобутті високоякісної освіти та міжнародно визнаних кваліфікаціях.

Ми працюємо в Україні з 1992 року. Щороку ми спілкуємося з тисячами студентів, викладачів, політиків, науковців, творчих людей та підприємців в Україні

Посилання на сайт