УВАГА! Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в КУП НАН України з 06.02.2024 р.

22 Січня, 2024

По кафедрам:

• Кафедра кримінального права та процесу:
  • професор (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання; – наявність значних наукових і навчально-методичних робіт, які використовуються в педагогічній практиці; стаж науково-педагогічної діяльності не менше 5 років; вільне володіння державною мовою);
  • доцент (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, наявність наукових і навчально-методичних публікацій, що використовуються в педагогічній практиці; стаж науково-педагогічної діяльності не менше 3 років; вільне володіння державною мовою).
  • Кафедра міжнародного права та галузевих правових дисциплін:
  • завідувач кафедри (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років; вільне володіння державною мовою).

Перелік документів, спосіб подання, порядок проведення конкурсного відбору зазначено у «Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)»

Претенденти на заміщення вакантних посад подають документи через відділ організаційно-кадрової роботи КУП НАНУ (тел.: 409-23-27; +38 (067) 219-82-87 особисто або надсилають поштою на адресу: 03142, Київ, вул. А. Доброхотова, 7-а, кімн.116.

Звертаємо вашу увагу, що на період дії правового режиму воєнного стану повний комплект документів можна надіслати на електронну пошту kadri@kul.kiev.ua у pdf форматі (кольоровому форматі), у темі листа зазначити «на конкурс НПП».

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

Адміністрація КУП НАНУ