10 грудня 2014 року на факультеті міжнародних відносин відбувся Брейн-ринг з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини

11 Грудня, 2014

10 грудня 2014 року в рамках Днів святкування факультету міжнародних відносин відбувся Брейн-ринг присвячений Міжнародному дню захисту прав людини та річниці Загальної декларації з прав людини 1948 р.
     Почесними гостями брейн-рингу стали: декан факультету міжнародних відносин, к.ю.н, доцент Дей М.О., к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Харчук О.О., к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Куртинець М.І. Модераторами заходу виступили заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Тітко Е.В. та асистент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Шумеляк К.А.

В рамках заходу боротьба за Кубок факультету міжнародних відносин проходила між представниками двох команд: команда 5 курсу факультету міжнародних відносин United Kingdom of Lawyers (Величко Касим – капітан команди, Риндя Дар’я, Осипова Вікторія, Пузиренко Вікторія, Мацьків Квітослава) та команда 4 курсу факультету міжнародних відносин ДЮСІКи International (Білий Олександр – капітан команди, Озерова Катерина, Новак Ірина, Федченко Юлія, Солоха Дмитро).

До складу журі були включені Попенко Владислав (МП-21), Маліновська Маргарита (МП-21) та Капустін Володимир (МП-31).

Серед основних завдань Брейн-рингу були презентація команд, тлумачення термін пов’язаних із захистом прав людини, командам необхідно було розсудити героїв казок та вказати, які їхні права були порушені. Також учасники могли спробувати себе в якості справжніх судів Європейського суду з прав людини, адже серед завдань також було завдання дати правову оцінку порушення прав людини відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 р. на прикладі ситуацій з повсякденного життя.

Захід був корисним також і для усіх присутніх, адже в рамках гри, команди презентували невеличку пам’ятку на тему «Я маю право на..»

За підсумками Брейн-рингу перемогу здобула команда 4 курсу факультету міжнародних відносин ДЮСІКи International, яка окрім Дипломів переможців отримала Кубок факультету міжнародних відносин, а команда 5 курсу факультету міжнародних відносин United Kingdom of Lawyers отримала дипломи учасника.