17 травня 2013 року відбулася зустріч ректора, професора Ю.Л. Бошицького з Президентом УСПП А. К. Кінахом

20 Травня, 2013

17 травня 2013 року у приміщенні Торгово-промислової палати України, де проходило   чергове засідання   Правління Українського союзу   промисловців та   підприємців (УСПП), відбулася зустріч ректора, професора  Ю.Л. Бошицького з Президентом УСПП А.К. Кінахом. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці та досягли згоди щодо підписання договору про співробітництво.

Виразили велику зацікавленість у співпраці з Київським університетом права НАН України й інші лідери УСПП. Зокрема, Віце-президент УСПП, генерал-лейтенант Служби безпеки України, кандидат педагогічних наук, доктор юридичних наук, професор В.В. Крутов запропонував провести цикл майстер-класів для студентів університету.