22-23 листопада 2013 року відбувся 2-ий Київський Безпековий Форум для молоді, що проходив за ініціативи Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

25 Листопада, 2013

Захід зібрав молодих експертів з понад 15 країн світу. Київський університет права представляла – асистент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства – Шумеляк Крістіна.
   В рамках форуму молоді фахівці обговорювали важливість „Ефективного управління” в побудові міжнародних відносин та значення євроінтеграції у становленні ефективного управління в Україні.
   Програма 2-го Київського Безпекового Форуму складалася з двох днів. Перший день був наповнений виступами досвідчених  експертів з Австрії, Великої Британії, Грузії, Нідерландів, Пакистану, Швейцарії, а також дипломати та представники міжнародних організацій в Україні (ЄС, ООН, НАТО, ОБСЄ, Світовий Банк та ін.)., серед яких Мелані САЛЛІ, Голова організації «Спів-управління» (Австрія), Д-р Ашраф АЛІ, Президент аналітичного центру «Фата» (Пакистан), Гаспар БЕРГМАН, радник з питань людського розвитку Офісу Координатора ООН в Україні, Володимир ЛАВРЕНЧУК, Голова правління, «Райффайзен Банк Аваль» (Україна),  Рене БІБО, Старший співробітник з проектів ОБСЄ в Україні, Тетяна МАЗУР, Голова Amnesty international в Україні, Штефан де ШПІГЕЛІР, старший науковий співробітник Гаазького центру з стратегічних досліджень (Нідерланди), Ольга ТИМЧЕНКО, Голова департаменту комунікацій Transparency International в Україні, Ірина СУШКО, Голова організації «Європа без бар’єрів», Адріан КЕНДРІ, Голова департаменту з питань безпеки та економіки штаб–квартири НАТО, Бенедікте БОРЕЛ, представника Штаб-квартири НАТО, Арсеній ЯЦЕНЮК, засновник Фонду „Відкрий Україну”, народний депутат України, Марія ЮРІКОВА, заступник Голови Представництва ЄС в Україні, Джеймс ШЕРР, старший співробітник Четем Хаус (Велика Британія), Гіоргі КЛДІАШВІЛІ, Transparency International (Грузія), Віталій ШАБУНІН, Центр протидії корупції.

Другий день був присвячений практичними ворк-шопами для учасників, в рамках яких під керівництвом професійного модератора Зоряни БОРБУЛЕВИЧ, молоді експерти отримали навички створення  та презентації власних проектів.

Київський Безпековий Форум для молоді (КБФ–М) – це ініціатива Фонду „Відкрий Україну”, яка має на меті створити платформу для обговорення молодими експертами з різних країн актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Основним завданням Форуму є посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.
   Більше інформації про проект можна знайти на сторінці: http://ksf.openukraine.org/