22 Березня, 2014

22 березня 2014 року у Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти випускного курсу коледжів, які готують юристів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.
     Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації навчально-виховного процесу в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали бібліотеку, науково-криміналістичну лабораторію, кабінет Студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, їхніми навчальними посібниками та найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з проректорами, деканами факультетів, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.

Ректор університету, професор Ю.Л. Бошицький представив присутнім абітурієнтам та їх батькам перспективи розвитку та креативні проекти КУП НАНУ, в яких беруть активну участь студенти. Окремо була акцентована увага на Правилах прийому до КУП НАНУ у 2014 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.