24 лютого у КУП НАНУ відбувся День жалоби в зв’язку з людськими жертвами на Євромайдані м. Києва

24 Лютого, 2014

На території вишу біля приспущеного державного прапора України  з чорною стрічкою в скорботі вишикувалися студенти, професорсько-викладацький склад, адміністрація навчального закладу для вшанування світлої пам`яті Небесної сотні. До присутніх звернувся Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України  зі словами глибокого смутку, скорботи за   людьми, які віддали своє життя за те, щоб ми мали нагоду здобувати знання, будувати демократичну, правову державу і керуватися в своєму житті, в подальшій своїй професії юриста винятково правовими нормами, та запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам`ять Небесної сотні.  Серед тих, хто віддав  своє життя, були й ровесники студентів, –  зазначив ректор.  Запропонував під час проведення 12 квітня Всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою» висадити 100 кущів білих троянд – алею пам`яті  «Небесної Сотні». До присутніх  під час  вшанування світлої пам`яті звернулися:  Олена Чернецька,  проректор з наукової та науково-педагогічної роботи;  Галина Левківська, проректор  з гуманітарної освіти та виховної роботи; Дар`я Полінська, президент СП КУП НАНУ; Андрій Матат, Голова Наукового товариства студентів  КУП НАНУ; Ілля Шляхов, президент СП КУП НАНУ 2012-2013 н.р.;  Ірина Бігунець, студентка ІV курсу юридичного факультету; Катерина Коврик, керівник центру культурно-дозвілевої діяльності звернулася з власною поезією «Не будьте байдужими, коли вмирають діти…»