3 листопада 2014 року відбулась екскурсія до Конституційного Суду України

4 Листопада, 2014

Відбувся традиційний для Київського університету права НАН України інституціональний візит студентів, аспірантів та викладачів до Конституційного Суду України.
     Студенти ознайомились з роботою бібліотеки та архіву суду, працівники яких розказали про особливості роботи цих підрозділів, а також показали унікальну літературу та праці, які зберігаються лише у Конституційному Суді України.

Студенти ознайомились із повноваженнями, завданнями та організацією діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні.

Студенти Київського університет права Національної академії наук України висловлють щиру подяку ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому за сприяння у проведенні візиту до стін Конституційного Суду України.

Інформацію підготувала

Чомахашвілі О.Ш.