30 березня у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

31 Березня, 2014

Він проходив у святковій конференц-залі і зібрав чимало гостей із Рівного та районів області, а також із Хмельниччини, Новоград-Волинського, Житомирщини.
     З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук, котрий познайомив присутніх із основними напрямками роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. Доповідач підкреслив зусилля ректора Ю.Л. Бошицького, скеровані на модернізацію приміщення Рівненського інституту та виконання вимог, що пред’являються  до сучасного освітнього процесу.

Про правила прийому до РІ КУП НАНУ у 2014 році та умови зарахування розповіла голова відбіркової комісії С.Я. Українець. Особливий акцент було поставлено на здобутках закладу, можливостях самореалізації випускників, а також унікальному статусі інституту на теренах Рівненщини.
     До слова були запрошені завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін А.Г. Мартиросян, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін С.В. Оверчук, завідувач навчально-методичного відділу Н.В. Кузьмич та завідувач бібліотеки О.П. Сіончук. Особливе пожвавлення у абітурієнтів викликала правова вікторина, яку провела інспектор з виховної та методичної роботи  Н.М. Габаль. Переможці вікторини отримали подарунки – книги юридичного спрямування.

Насамкінець для  абітурієнтів та їх батьків під егідою студентського самоврядування була проведена екскурсія інститутом. Нові знайомства, неформальне спілкування, атмосфера довіри, незабутні враження – усе це  стане ще одним покликом прийти сюди знову з усвідомленою метою – стати студентом престижного юридичного закладу.