Бібліотека КУП НАНУ поповнена новими виданнями

12 Лютого, 2016

Допомогу у побудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч  видань, університет отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців та організацій багатьох країн світу. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі нашого університету мають можливість  використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної науки, навчальну літературу з права,  а також  чудові альбоми з живопису,  українську художню літературу в рамках креативних університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді» та «Інтелектуальна власність – перлини сучасної літератури для студентської молоді».
     Багаторічний  партнер Київського університету права НАН України,  приватний підприємець Володимир Петрович Рудюк вже не вперше дарує книги Науковій бібліотеці університету, за що бібліотека висловлює щиру подяку від імені студентів, магістрів, аспірантів та викладачів КУП НАНУ.

Основними засадами співпраці Київського університету права НАН України з благодійниками є відкритість, щирість та вдячність за допомогу у розбудові університету. Ми переконані, що подібні  благодійні акції спрямовані не тільки на поповнення фонду університетської бібліотеки, але й на відродження найкращих якостей в людях, що подарували книги – доброти, милосердя та взаємоповаги.
     Впевнені,  що ці видання сприятимуть більш глибокому засвоєнню студентами КУП НАНУ  теоретичних та практичних знань в галузі  українського права та законодавства.