Бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими виданнями

22 Квітня, 2016

Київський університет права підтримує тісні партнерські стосунки з багатьма державними та громадськими діячами, видатними правознавцями України та зарубіжжя, які надають допомогу у розбудові Наукової  бібліотеки університету. Завдяки нашим партнерам студенти та викладачі університету мають змогу використувувати для освітніх потреб якісну юридичну літературу, художні книжки, альбоми з живопису тощо.

Адвокат, арбітражний керуючий, засновник та керуючий партнер адвокатського об’єднання ”Адвокатська контора ”Василик В.В.”  Віталій Василик подарував читачам університету  прекрасну підбірку книг з юриспруденції: підручники, навчальні посібники, монографії та науково-практичні видання.  Ці видання, на нашу думку,  сприятимуть більш глибокому засвоєнню студентами КУП НАНУ  теоретичних та практичних знань в галузі  українського права та законодавства.
     Бібліотека висловлює щиру подяку Віталію Валентиновичу Василику від імені студентів, магістрів, аспірантів та викладачів КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ