Бібліотека Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку підприємцю Володимиру Петровичу Рудюку за передані для бібліотеки книги.

14 Серпня, 2014

“Благодійність являється умовою особистого морального здоров’я”
В.О. Ключевський

Бібліотека Київського університету права Національної академії наук України висловлює щиру подяку підприємцю Володимиру Петровичу Рудюку за передані для бібліотеки книги.

Біля ста цікавих видань з права, міжнародних відносин, історії та мистецтва, краєзнавчої і художньої літератури на українській та іноземних мовах не тільки поповнять бібліотечні фонди, але й нададуть можливості студентам КУП НАНУ вивчити більше літературних джерел, розширити світогляд, сформуватися  всебічно розвинутими особистостями. Видання художньої літератури, подаровані партнером університету, підтримають проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді» та принесуть велику користь у вихованні студентства, а альбоми живопису сприятимуть реалізації іншого креативного проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для  студентської  молоді».