«Часопис Київського університету права» внесено до міжнародної наукометричної бази даних HeinOnline.

20 Жовтня, 2014

HeinOnline − найбільша в світі база повнотекстових юридичних журналів. HeinOnline пропонує колекцію електронних періодичних видань з різноманітних правових питань і дисциплін. Доступ до цієї бази даних мають 175 країн світу. На відміну від комерційних Довідково-правових систем таких компаній, як LexisNexis або Westlaw, що надають послуги практикам, діяльність HeinOnline спрямована більше на забезпечення правовою інформацією юридичних бібліотек. Всі матеріали доступні в pdf форматі, можливий повний пошук.
     HeinOnline − найбільший у світі дистриб’ютор юридичних періодичних видань. База охоплює більш ніж 1800 юридичних періодичних видань..
     З моменту свого заснування у 2000 році фірмою William S. Hein & Co., HeinOnline стала провідною базою даних правових досліджень.