Cтуденти КУП НАНУ відвідали Київський Національний Академічний театр оперети

21 Вересня, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, студенти університету відвідали виставу «Цілуй мене, Кет!».

Вистава витримала понад 400 постановок  у Лондоні. Це надзвичайно цікаві і захоплюючі історії про акторів, що працюють в театрі над постановкою приборкання норовливої жінки.

Цю виставу називають «грою італійських масок комедії дель-арте», «бенкетом акторської розкутості та шарму». Тут, що не роль – то бенефіс. Навіть важко виділити когось з виконавців в цьому вишуканому зірковому ансамблі.

Унікальність цієї історії в тому, що з героями мюзиклу відбуваються ті ж події, що і з шекспірівськими персонажами, яких вони грають на сцені. Молодому режисерові доведеться докласти масу зусиль, підключити всю свою фантазію і винахідливість, щоб заслужити прихильність своєї ревнивої і темпераментної коханої.

igmteatr_m.jpg

Принцип постановки «театр у театрі» дозволяє глядачеві зазирнути за лаштунки і стати свідком закулісних інтриг, суперництва примадон, службових романів і, звичайно, сценічних курйозів! Актори тут же на сцені з’ясовують особисті стосунки: піднімається скандал, завіса падає, диригент намагається врятувати ситуацію гучною музикою, однак шум і крики видають закулісну бійку…

Ексклюзивний переклад бродвейського оригіналу зберігає весь гумор, драматургічну насиченість і соковитість американського вистави. Яскраві костюми і складні декорації-трансформери тонко передають характер всієї постановки.

Культпохід до театру мав заохочувальне значення для найактивніших студентів, які взяли найважливішу участь у проведенні флешмобу «Діти народжуються не для війни!», що приурочений до  Міжнародного дня миру.

Матеріал підготувала:

проректор з гуманітарної освіти та

виховної роботи

Левківська Галина Петрівна.