Cтуденти КУП відсвяткували День юриста

10 Жовтня, 2013

7 жовтня 2013 року в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня юриста, відбулась презентація фото коллажів, підготовлених студентами факультету міжнародних відносин на тему «Університет та професія юриста-міжнародника очима студентів».

Всім, відомо, що професія юриста-міжнародника завжди вважалася престижною, адже вони володіють іноземними мовами, вільно спілкуються на будь-якому рівні з іноземними клієнтами, розуміють не тільки принципи українського права, а й мають ґрунтовні знання з європейського та міжнародного права. Для того, щоб здобути фахову підготовку необхідно отримати якісну освіту, саме вона є запорукою процвітаючої країни, майбутнього нації та розвиненого громадянського суспільства. В цьому контексті, не можна не погодитися зі словами Альберата Ейнштейна:  «Освіта є тим, що залишається після того, коли забувається все, чого нас учили».