Делегація КУП НАНУ на чолі із ректором з офіційним візитом відвідала Словаччину

29 Вересня, 2014

В кінці вересня на запрошення іноземних колег делегація, яку очолив ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький відвідали Словаччину. У складі делегації були: Голова Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Валерій Сєчко, Старший прокурор прокуратури міста Вінниця Сергій Козир, адвокат, член Вінницького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, член Ради адвокатів Вінницької області Володимир Бондарчук та приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу Вінницької області Юрій Безбах.

Візит до Словаччини був коротким, але надзвичайно продуктивним. Українська делегація мала нагоду зустрітись з рядом представників словацьких установ і організацій та обговорити питання співпраці.

Однією з перших відбулася зустріч делегації з директором філії аспірантури та дистанційного навчання в Прешові Даніелем Рохліцем.

Під час зустрічі з керівником районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, пріматором, магістром Каролем Тіллем, словацькі колеги підкреслили, що двосторонні зв’язки між КУП НАНУ та міською адміністрацією м. Кошице, Старе Місто набувають динамічного характеру та є дуже перспективними.

Не обійшлося і без зустрічі з давнім партнером університету Міхалем Вархолою, Президентом академічного співтовариства Міхала Балудянського. Слід зазначити, що в рамках угоди про співпрацю, щорічно студенти КУП НАНУ їздять у навчально-пізнавальні поїздки «Місцями життєвого шляху М. Балудянського», що проводяться спільно університетом та співтовариством.

На завершення відбулася зустріч з головою Асоціації нотаріусів м. Кошице, Мартіною Мізіковою. Під час обговорення питань співпраці, також був присутній суддя окружного суду та судовий виконавець – Петер Молнар.