Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України

13 Квітня, 2017

12 квітня 2017 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором Ю. Л. Бошицьким взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.
     Учасники заслухали й обговорили доповідь академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права академіка НАН України В. А. Смолія та ухвалили постанову про підсумки наукової діяльності 2016 році та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.

Зокрема відзначалося, що у Київському університеті права НАН України під керівництвом Ю. Л. Бошицького досліджувалися актуальні проблеми державотворення, теоретико-методологічні засади розвитку правової системи України.
   Присутніх студентів КУП НАНУ зацікавив той факт, що вагоме місце в діяльності Академії посідає робота з молоддю, залучення її до наукової діяльності. Відділення НАН України докладає значних зусиль для забезпечення участі молодих науковців у різноманітних конкурсах на отримання грантів, премій, стипендій.
     На науковій сесії зборів було обговорено актуальні проблеми консолідації українського суспільства та його інтеграції у європейський соціокультурний простір.

Також відбулось вручення дипломів лауреатам премій НАН України та грамот молодим ученим та студентам.

Підготував В. М. Іванов